CSM Ploieşti.Programul competiţional al sportivilor clubului
Baschet
Sâmbătă, 9 aprilie, ora 19.00, Baschet Seniori, Etapa a 28-a
CS Municipal Târgu Jiu - CSM Ploieşti
Sâmbătă-duminică, 9-10 aprilie, Baschet fete U16, Turneul 5, Arad
ACS Primo Megaball Piteşti - CSM Ploieşti (sâmbătă, ora 12.00)
CSM Ploieşti - CSŞ CSM Târgovişte (sâmbătă, ora 18.00)
CS Universitatea Valbon Arad - CSM Ploieşti (duminică, ora 11.00)
Sâmbătă-duminică, 9-10 aprilie, Baschet masculin U19, Turneul 3
CSŞ Gheorghieni - CSM Ploieşti (sâmbătă, ora 11.15)
CSM Ploieşti - CN Aurel Vlaicu Bucureşti (sâmbătă, ora 17.00)
Handbal
Miercuri, 6 aprilie, ora 16.00, Handbal junioare 3, Grupa Valoare 2, Etapa a 5-a
CSM Corona Braşov - CSM Ploieşti 33-21 (8-7, 10-8, 15-6)
Sâmbătă, 9 aprilie, Ora 12.00, Handbal junioare 3, Grupa Valoare 2, Etapa a 6-a
ACS Sporting Ghimbav - CSM Ploieşti
Joi, 7 aprilie, Ora 14.30, Handbal junioare 2, Grupa Valoare 2, Etapa a 2-a
CSU Ştiinţa Bucureşti - CSM Ploieşti 30-28 (13-12, 17-16)
Duminică, 10 aprilie, Ora 13.30, Handbal junioare 2, Grupa Valoare 2, Etapa a 3-a
CSŞ 6 Bucureşti - CSM Ploieşti
Sâmbătă, 9 aprilie, Ora 13.00, Handbal juniori 2, Grupa Speranţă 2, Etapa a 4-a
CSU Piteşti - CSM Ploieşti
Duminică, 10 aprilie, Ora 15.00, Handbal juniori 3, Grupa Valoare 2, Etapa a 5-a
CSM Bucureşti - CSM Ploieşti
Fotbal
Sâmbătă, 9 aprilie, Ora 12.00,  Campionatul Naţional „U19”, Play-out, Seria a 4-a, Etapa a 8-a
ASC Olimpic Zărneşti - CSM Ploieşti
Sâmbătă, 9 aprilie, Ora 14.00,  Campionatul Naţional „U17”, Play-out, Seria a 4-a, Etapa a 8-a
ASC Olimpic Zărneşti - CSM Ploieşti
Miercuri, 6 aprilie, Ora 20.00, Campionatul Judeţean, Juniori C, Seria a II-a, Etapa a 15-a
ACS Petrosport Ploieşti - CSM Ploieşti 2-0
Vineri, 8 aprilie, Ora 19.00 Campionatul Judeţean, Juniori D, Seria Elite, Etapa a 15-a
CSM Ploieşti – ASCS Petrolul 95 Ploieşti
Sâmbătă, 9 aprilie, Ora 9.00, Campionatul Judeţean, Juniori D, Seria Clasic II, Etapa a 14-a
CSM Ploieşti – ACS Şcoala de Fotbal AC Toader Ploieşti 2
Vineri, 8 aprilie, Campionatul Judeţean, Juniori E, Etapa a 17-a
CSDP Petrolul Băicoi - CSM Ploieşti
Gimnastică ritmică
Miercuri-Sâmbătă, 6-9 aprilie, Cupa Mondială, Sofia (Bulgaria)
Atletism
Sâmbătă-Duminică, 9-10 aprilie, Campionatul Naţional la Copii 1 şi 2, Etapa finală, Bucureşti
Înot
Sâmbătă-Duminică, 9-10 aprilie, Campionatul Naţional Regional de cadeţi, Izvorani
Judo
Sâmbătă-Duminică, 9-10 aprilie, Cupa Europeană U18, Teplice (Cehia)