O victorie şi o înfrângere pentru CS Măneşti 2013 Coada Izvorului

Pe data de 24 martie a.c.,CS Măneşti 2013 Coada Izvorului a învins “acasă” pe Avântul Măneciu cu scorul de 1 - 0. Golul victoriei fiind marcat de Sergiu Ivan.

Componenţa echipei: Mihai Vanghele. Mihaita Gherasim. Marius Anghel. Bogdan Ducu. Giorgian Durlea. Romulus Coarfa. Vasile Vanghele. Fabian Ungureanu. Ionuţ Procopianu. Sergiu Ivan. Mircea Ivan.

Duminică, 31 martie, CS Măneşti 2013 Coada Izvorului s-a deplasat pe terenul celor de la CSO Plopeni.

Rezultatul la pauză a fost 2-1 în favoarea” amfitrionilor “, însă scorul final a fost...6-1 pentru echipa “gazdă “

Golul echipei de la Coada Izvorului a fost marcat de Romulus Coarfa (minutul 33).