Parteneriat pentru dezvoltarea echipei de minifotbal  MFC Ploieşti

Cum ambitia , seriozitatea si perseverenta sunt rasplatite intotdeauna , iata ca MFC Ploiesti reuseste dupa 4 ani de activitate minifotbalistica sa atraga , in continuare , sponsori la nivel local , judetean sau chiar national. Dupa mai multe parteneriate cu firme precum UPC Romania , Boromir , Oltina ,de aceasta data , se alatura proiectului MFC Ploiesti , un grup de firme la nivel local , dupa cum urmează :

  • Casa Auto Mecca (reprezentanta Hyundai)                                                                 
  • Patiseria Brutarel
  • Nikaia (reprezentanta DTE Systems)

 Casa Auto Mecca – dealer si service autorizat Hyundai si multimarca, ofera servicii de vanzari auto noi, servicii de reparatie in garantie pentru marca Hyundai si servicii post-garantie pentru autoturisme multimarca.Ne remarcam prin orientarea permanenta catre satisfactia clientilor, reparatii auto profesionale la preturi corecte si consiliere premium in vederea achizitionarii unui autoturism nou sau second-hand. De asemenea, noi va oferim si instalatii GPL marca BRC Italia, reparatii de tinichigerie-vopsitorie in baza dosarelor de dauna, vanzari ATV-uri si scutere.Echipa noastra va astepta in Ploiesti, Str. Apelor 2 (iesirea spre Buzau); cel mai simplu cu ajutorul Google Maps sau Waze cautand locatia “Casa Auto Mecca”

              www.casaautomecca.ro

              www.hyundaiploiesti.ro

              www.facebook.com/casaautomecca

  Patiseria Brutarel – un concept de patiserie frantuzeasca in Ploiesti. Puteti incepe ziua cu o cafea de cea mai buna calitate, alaturi de un proaspat produs de patiserie dintr-o gama foarte variata. De asemenea, preluam comenzi pentru evenimente personale sau corporate.

Va garantam produse proaspete, cu ingrediente naturale si de cea mai buna calitate. Va asteptam in Ploiesti, pe Bld. Republicii 122, bl. 16B2; cel mai simplu cu ajutorul Google Maps sau Waze cautand locatia “Patiseria Brutarel”

 www.facebook.com/brutarel

  Nikaia Inter Serv – dealer exclusiv in Prahova produse din gama chiptuning profesional oferite de catre DTE Systems, Germania – Power Control si Pedal Box se adreseaza clientilor ce isi doresc mai multa putere si cuplu si un consum redus, fiind 100% dezvoltate si produse in Germania pentru toata gama de autoturisme si autoutilitare. Garantam satisfactie si placere maxima a condusului.   Echipa noastra va astepta in Ploiesti, Str. Apelor 2 (iesirea spre Buzau – in incinta Casa Auto Mecca); cel mai simplu cu ajutorul Google Maps sau Waze cautand locatia “Chiptuning Pedal Box”

 www.pedal-box.ro

 www.chiptuningromania.ro

 www.facebook.com/pedalboxromania

  Iustin Chivu (Managing Director al grupului) a declarat: “In primul rand este o placere sa fiu partenerul MFC Ploiesti si doresc sa il felicit pe Gabriel Georgescu pentru echipa formata si, impreuna, imi doresc sa ajungem pe podium oferind un spectacol mini-fotbalistic spectatorilor. Va asteptam cu mare drag sa ne fiti alaturi!”

Gabriel Georgescu ( Manager MFC Ploiesti ) a declarat : " MFC Ploiesti a ajuns in punctul in care a inceput sa atraga sponsori    la nivel local , ceea ce ma bucura foarte mult , asta inseamna ca munca depusa de mine si baietii mei este rasplatita si in Ploiesti . Sunt onorat sa colaborez cu Iustin Chivu ,managerul grupului, si ii multumesc pe aceasta cale pentru implicare si sper ca dupa  un timp sa se vada rezulatetele acestei colaborari pe termen lung si de ce nu , sa ni se alature si alti oameni de afaceri din  judet " 

 

Mai multe despre MFC Ploiesti aici : https://mfcploiesti.hornexpert.ro/