Programul  Weekendul-ului Copilăriei .1-3 iunie 2018 -Ploiesti Shopping City

În perioada 1-3 iunie, te invităm la Weekendu-ul copilăriei! Alături de partenerii noştri, Info Ploieşti City, ţi-am pregătit o super petrecere cu activităţi distractive şi interactive pentru prichindei:

  • Demonstraţii sportive (Zumba, fotbal, baschet)
  • Trupe de dans şi muzică live
  • Momente de magie
  • Ateliere de creaţie
  • Piese de teatru
  • Stand-up Comedy
  • Facepainting şi Concursuri

Atmosfera şi distracţia va fi menţinută la cote maxime de cei peste 30 de artişti locali ce vor fi prezenţi la Weekend-ul Copilăriei. Nu rata distracţia din Weekend-ul Copilăriei! Te aşteptăm în zona scărilor rulante începând cu 1 Iunie, ora 12:00 până pe 3 iunie, ora 18:00 să te bucuri alăuri de noi de o super aventură! 

Hai cu mic, cu mare, că e sărbătoare!

Programul evenimentelor :

 

Vineri 1 iunie 2018

           13.30 – TRUPA DIA FUN (profesor-coordonator Diana Uta )

          13.40 – LARISA NECULA

           13.50-LAVINIA BRASOV

            14.00 - Tobosarii de la Organizatia Umanitara Concordia Romania

            14.10 – pauza

            14.20 – Bogdan Gazdac ( Palatul Copiilor Ploiesti )

            14.30 – TRUPA HAPPY DANCE JR.

            14.40 – Fabiana Vuta ( lansare in premiera piesa “ Cu prietenii mei “)

            14.45 – Fratele Tase si Dudu ( lansare piesa In memoria lui Vlad Constantinescu )

             14.55 – Luciana Matei

             15.05- ALLA DANCE

            15.15 – STUDIO ELITE DANCE

            15.30 – Amalia Dobre

            15.40 – Alin David si Crina David

             15.55-Florin Eduard David ( Casa de Cultura a Studentilor Ploiesti )

            16.05 – Andreea Bianca Hanu ( Heat Music Talent )

           16.15 – Pauza

           16.45 – Madalina Cernat ( Casa de Cultura a Studentilor Ploiesti )

Sambata 2 iunie 2018

Ora 13.00 – Demonstratie Kick Boxing Florin Ghita ACADEMY

        13.15 – CLUBUL ARTIST PLOIESTI (Profesor-coordonator Roxana Furtuna )

        13.45 – Antonia Duda

        13.55 – Larisa Constantinescu

        14.05 – Elena Ene ( Palatul Culturii –sectia canto-Profesor Raluca Ocneanu )

       14.45- Petty Musa ( actrita si cantareata Teatrul “ Toma Caragiu “ Ploiesti )

       14.55-Trupa Rebel Cabaret JR.( Profesor-coordonator Ionut Macinic )

       15.05- ALLA DANCE SI STUDIO ELITE CABARET ( alternativ )

       15.50 – ZUMBA CU ANCUTA VLAD

        16.10 – PAUZA

        16.30 – FITNESS CLUB NICO

        17.00 – Elena si Cristina Baicu

        17.10 – Agatha Toma

Duminica 3 iunie 2018

13.00 – FITNESS CLUB NICO

14.OO-Amalia Dobre

14.10 – Alin David si Crina David

14.25 – Gabriela si Cristina Liposeanu

14.35 – TRUPA DE DANS JUST DANCE ( Profesor Raluca Estan )

14.45 – ELEGAN DANCE ACADEMY

14.55 – ALLA DANCE

15.20 – Leon

15.25 – ALLA DANCE

15.40 – Antonio Gabriel

15. 50-Luana Petrica

16.30- Fabiana Vuta si Denis Tudor

16.45 - RO ( sora Nicoletei Matei –NICO )

17.00 – SOPHY DANCE ( Dans si demonstratie fetno dance ) .

 

  • PROGRAMUL POATE SUFERI ( MICI ) MODIFICARI IN FUNCTIE DE FIECARE MOMENT SAU EVENIMENT .
  • **  Organizator Ploiesti Shopping City
  • *** Partener media ( exclusiv ) www.infoploiesticity.ro
  • **** Suport foto Marian Cojocaru Photography .